8 stycznia, 2020

Pompy ciepła

Pompy ciepła stosuje się zarówno w nowych jak i modernizowanych budynkach. Szczególnie polecane są jako alternatywa dla ogrzewania gazem płynnym czy olejem opałowym, przede wszystkim ze względu na dużo niższe koszty ogrzewania. Idealnie współpracują z nowoczesnymi niskotemperaturowymi instalacjami grzewczymi. Pompa ciepła jest idealnym rozwiązaniem dla budynków energooszczędnych, o zmniejszonym zapotrzebowaniu na ciepło.

Specjalizujemy się w świadczeniu usług z zakresu doboru oraz montażu powietrznych i gruntowych pomp ciepła. Na potrzeby każdego obiektu indywidualnie dobieramy i budujemy najbardziej optymalny rodzaj dolnego źródła. 

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne a zarazem najbezpieczniejsze rozwiązanie, jakie możemy wybrać do ogrzewania budynków i przygotowywania ciepłej wody użytkowej. Pompa ciepła nie pobiera gazu ani nie produkuje w wyniku spalania żadnych wydzielin (spaliny, kondensat itp).

Powietrzne pompy ciepła, jako źródło ciepła wykorzystuje powietrze zewnętrzne. Powietrzne pompy ciepła służą zarówno do ogrzewania pomieszczeń, jak i podgrzewania wody użytkowej. Znacznie zmniejszają koszty ogrzewania domu i produkcji ciepłej wody użytkowej . Koszty zakupu i montażu powietrznej pompy ciepła są wyraźnie niż w przypadku pompy gruntowej, która dodatkowo wymaga wykonania kolektorów pionowych lub poziomych.

W naszej ofercie posiadamy pompy powietrzne Monoblok.
Pompy ciepła typu MONOBLOK to urządzenia, na które składa się jedna jednostka, w której znajduje się cały układ chłodniczy, a wyprowadzone są z niej tylko rury dystrybuujące ciepło do budynku.

Oferujemy pompy ciepła wyłącznie od najlepszych producentów. Naszym klientom gwarantujemy nowoczesne i opłacalne rozwiązania.

Zobacz nasze produkty lub wypełnij formularz, przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę