15 kwietnia, 2021

ReQnet

reQ H. to nowoczesny rekuperator z bocznymi króćcami przyłączeniowymi. Wytrzymała obudowa ze stali nierdzewnej oraz doskonała izolacja akustyczna i termiczna dzięki zastosowaniu pianki polietylenowej sprawiają, że nadają się doskonale do montażu m.in. na domowych poddaszach i strychach. Zastosowanie jednego z największych w tej klasie rekuperatorów wymienników przeciwprądowych o szerokości 50 cm zapewnia wysoki odzysk ciepła, a w wersji z wymiennikiem entalpicznym CORE z innowacyjną membraną polimerową pozwala odzyskać również wilgoć z powietrza usuwanego.

Cechą wyróżniającą wszystkie rekuperatory reQnet jest inteligentny system sterowania pracą urządzenia na podstawie wbudowanego czujnika wilgotności oraz czujnika CO2, który automatycznie dopasowuje poziom wymiany powietrza do Twoich potrzeb. Dla dodatkowego zwiększenia Twojej wygody sterownik ścienny zastąpiliśmy sterowaniem z poziomu smartfonu z systemem Android (w standardzie) przy zastosowaniu łączności Wi-fi. Rekuperatory reQnet z serii reQ H. to nowa generacja urządzeń wentylacyjnych.

reQ V. to nowa gama rekuperatorów mających wyjścia przyłączeniowe od góry i przystosowanych do zawieszenia na ścianie. Posiadają m.in. filtry antysmogowe, automatyczny by-pass, wbudowane czujniki CO2 i wilgotnościmoduł Wi-fi oraz nagrzewnicę PTC w standardzie. Dostępne są również z wymiennikiem z odzyskiem wilgoci.

reQ V. to nowoczesny rekuperator z górnymi króćcami przyłączeniowymi. Wytrzymała obudowa ze stali nierdzewnej oraz doskonała izolacja akustyczna i termiczna dzięki zastosowaniu pianki polietylenowej sprawiają, że nadaje się doskonale do montażu w pomieszczeniach gospodarczych w domu.

ModelreQ 400reQ500
Wydajnośćdo 400 m3/hdo 500 m3/h
Cena16500 zł17000 zł

Wypełnij nasz formularz kontaktowy, przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.